Eyl
28
2022
0

Avustralya Dünya Kupası öncesinde temkinli yaklaşırken Cameron Green, Batı Hint Adaları T20’leri için kaldı

Cameron Green, önümüzdeki hafta Queensland’de West Indies ile oynayacağı iki maç için Avustralya’nın T20 kadrosunda tutuldu, çünkü kadroda çeşitli yaralanmalarla “temkinli” bir yaklaşım benimsendi.
Bununla birlikte, Mitchell Marsh (ayak bileği), Marcus Stoinis (yan) ve Mitchell Starc (diz), Avustralya’nın T20 Dünya Kupası’na son streç başlangıcı için geri döndü ve bu üçlüden dinlenen David Warner ile birlikte Hindistan’a gittiler. oyunlar.
Hafif yaralar alarak Hindistan’dan erken dönen Kane Richardson ve Ashton Agar, Gold Coast ve Brisbane’deki West Indies serisinin bir parçası olmayacaklar, ancak İngiltere’ye karşı sonraki üç maçta yer almaları bekleniyor.

Ulusal seçici George Bailey, “Yakın ufukta Dünya Kupası ile temkinli bir yaklaşıma sahibiz ve bu yolda ilerliyoruz” dedi. “Dört önemli oyuncunun geri dönmesi bize küçük sorunlarda muhafazakar bir yol izleme ve bunları Dünya Kupası için zamanında çözme yeteneği veriyor. Bu nedenle Kane ve Ashton’ın bir sonraki seride İngiltere’ye karşı döneceğini tahmin ediyoruz.”

O, Dünya Kupası 15’in bir parçası değil, ancak turnuva sırasında herhangi bir geç değişiklik yapılması veya yaralanma olması durumunda şu anda önde gidiyor.

Avustralya baş antrenörü Andrew McDonald, Haydarabad’daki son maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Muhtemelen fırsatçı, Davey Warner’ın burada olmaması ve 15.

“Tesadüf ama o bu fırsatı değerlendirdi. Buraya gelmeden önce stratejimizi yaparken beceriye sahip olduğunu düşündük. Ve dünya kriketindeki en iyi bowling oyuncularından bazılarını üstlendi. Jasprit’i tartışabilirsiniz. [Bumrah] gelmiş geçmiş en iyi T20 bowling oyuncularından biridir. Yani bunu yapabilmek, bu gece bu durumu tekrar atlatmak ve bunu üç kereden ikisinde yapmak çok etkileyici ve iyiye işaret.”

Hindistan turunun bir parçası olan Sean Abbott ve Daniel Sams, Batı Hint Adaları maçları için tutuldu.

READ  IPL karar tezgahları olarak Jofra Archer'ın akvaryum kazasından kaynaklanan parmak yaralanması | Kriket

Batı Hint Adaları T20Is için Avustralya kadrosu Aaron Finch, Sean Abbott, Pat Cummins, Tim David, Cameron Green, Josh Hazlewood, Josh Inglis, Mitchell Marsh, Glenn Maxwell, Daniel Sams, Steve Smith, Mitchell Starc, Marcus Stoinis, Matthew Wade, David Warner, Adam Zampa