Ronaldo, Juventus’un kupa kazanmasına yardım etmek istiyorANI |
Güncellenmiş:
19 Aralık 2019 14:16 DIR-DİR

Torino [Italy], Aralık 19 (ANI): Juventus’tan Cristiano Ronaldo, Sampdoria’ya karşı galibiyet elde ettikten sonra kulübün kupa kazanmasına yardım etmek istediğini söyledi.
“Çok zor bir oyundu, Sampdoria iyi oynadı, ancak iyi bir yaklaşımımız ve doğru zihniyetimiz vardı. Hedef güzeldi, ancak takımın üç puanı almasına yardımcı olduğum için özellikle mutluyum. Bir ay boyunca bir Diz sakatlığı yaşadım, ama şimdi iyiyim ve takımın kupa kazanmasına yardım etmek istiyorum. “
Juventus, Çarşamba günü Serie A’da Sampdoria karşısında 2-1 galibiyet aldı. Kulüp 42 puanla Serie A masasının en üstünde yer alıyor.
Paulo Dybala maçın açılış golünü attı ancak Sampdoria’dan Gianluca Caprari bir ekolayzır attı. Ronaldo daha sonra bir gol attı ve Juventus’a bir galibiyet verdi.
Juventus menajeri Maurizio Sarri, her iki golün de harika olduğunu söyledi.
“Her ikisi de goller harikaydı, Ronaldo sonsuz bir süre havada kaldı … İlk yarı, Udinese’ye karşı oynanan maçın seviyesi gibi çok iyiydi, ikinci yarıda biraz daha kafa karıştırıcıydı ama Çok az risk aldık. Elbette 2-1’de skor çizgisinde kalırsanız ve maçı kapatmazsanız her şey olabilir, ancak takımı sağlıklı gördüm ”dedi Sarri. (ANI)

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir