Hindistan, Davis Kupası kadrosunu Pakistan’a karşı açıkladı; Rohan Bopanna, Leander Paes dönüşANI |
Güncellenmiş:
14 Kasım 2019 18:25 DIR-DİR

Yeni Delhi [India], 14 Kasım (ANI): Tüm Hindistan Tenis Birliği (AITA) Perşembe günü, Pakistan ile Davis Kupası için eşi benzeri görülmemiş sekiz kişilik bir takım açıkladı.
Yeni teyitlere dayanarak, bu beraberlik için şu kadro seçildi: Rohit Rajpal – Oynamayan Kaptan, Sumit Nagal, Ramkumar Ramanathan, Saketh Myneni, Rohan Bopanna, Leander Paes.
Üç rezerv dahil Jeevan Nedunchezhiyan, Saikumar Mukund ve Siddharth Rawat.
Daha önce, beraberliğin İslamabad’da oynanması planlanmıştı, oyuna girmeyen kaptan Mahesh Bhupathi de dahil olmak üzere bazı oyuncular, beraberlik için uygun olmadıklarını ifade ettiler. Öte yandan, diğer bazı üst düzey Hintli oyuncular İslamabad’da oynayabileceklerini doğruladı.
Buna göre, AITA’nın yönetim kurulu tarafından bu beraberlik için yeni bir Davis Cup kaptanı atandı. ITF, beraberliği hala açıklanacak olan tarafsız bir sahaya taşıma kararı aldı.
“Nihai takım, 18 Kasım’da iletişimlerini aldıktan sonra ITF’e iletilecek. Yer ve yüzey hala bilinmediğinden, seçim komitesi yalnızca bu özel beraberlik için üç yedek oyuncu bulundurmaya karar verdi” resmi açıklamayı okudu.
Hindistan, 29 ve 30 Kasım tarihlerinde Asya / Okyanusya Grup 1’de Pakistan ile karşılaşacak. (ANI)

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir