Her gün çok özel hissettirdi: Sözleşmenin uzatılmasından sonra KloppANI |
Güncellenmiş:
14 Aralık 2019 08:30 DIR-DİR

Liverpool [UK], Aralık 14 (ANI): Liverpool menajeri Jurgen Klopp, kulüple yaptığı sözleşmenin uzatılmasından duyduğu mutluluğu ‘her gün çok özel hissettirdi’ diyerek ifade etti.
Kulübün resmi web sitesinde yer alan Klopp, “Aslında çok kolay ama sonunda açıklaması o kadar zor ki – çünkü sadece doğru geliyor. Şimdiye kadar birlikte inanılmaz bir yolculuk yaptık, her gün çok özel hissettik,” dedi Klopp.
Geçen ay Lig Yöneticileri Derneği’nin Onur Listesi’ne giren Klopp, sözleşmesini Cuma günü Liverpool ile 2024’e kadar uzattı.
Bazı ‘ortalama günlere’ tanık olduğunu kabul etmesine rağmen, Klopp, kulüple olan ilişkisinin ‘oldukça özel’ olduğunu söyledi.
“Açıkçası sadece iyi günler yoktu, aynı zamanda bazı ortalama günler de vardı; büyük yenilgiler, büyük galibiyetler, tüm bu şeyler. Ama aslında bu kulübün bir parçası olmak istedim, işte böyle. İlişkimiz oldukça özel, bu yüzden devam etmesini istiyoruz. “dedi.
Klopp liderliğindeki Liverpool mükemmel bir performans sergiledi ve kulüp 46 puanla Premier Lig puan tablosunun zirvesinde yer alıyor.
Liverpool, E Grubu’nun (ANI) zirvesinde bitirdikten sonra Şampiyonlar Ligi’nin son 16’sında yer aldı.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir